לקוחות ממליצים

אחרי עשרות שנים של עבודה נאמנה עם הלקוחות הגדולים בשוק, זה מה שיש לחלק קטן מאוד מהם להגיד:

מפעת

אנו משתמשים בציוד ובתכנת השקילה של כרכום ב-2 אתרים שלנו מזה מספר שנים. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה שאנו מקבלים ממחלקת השרות של התכנה בראשות הגברת רונית שוקר , הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.


אפרי ברהום

מנהל כספים

סיתהל-אתר חגל

אני עובד עם חברת כרכום למעלה מ- 12 שנה בתחום המאזניים וכשנה עם תוכנת השקילה.ברצוני לציין את השירות המסור, המהיר והמקצועי לו זכיתי במהלך תקופת ההתקשרות. חברת כרכום, נענתה בחיוב לכל בקשה, שינוי ועדכון אשר נתבקשה לבצע במהלך השנים.


רועי פדרמן

מנהל החברה

מספנות ישראל

מאז תחילת פעילותו של נמל מספנות ישראל החברה נהנית מציוד ושירותים של חברת כרכום. זכיתי לשיתוף פעולה מדהים, השירות ניתן על הצד הטוב ביותר עם דגש על אחריות, מענה לכל דרישות הנמל, זמינות, מקצועיות ואמינות. תודה לכולכם על התמיכה לאורך כל הדרך, חשיבה משותפת ואכפתיות.


אנה וליקוטני

מנהלת פיתוח תשתיות טכנולוגיות

בתי זיקוק אשדוד

אני טכנאי מחשוב ומכשור בבתי זיקוק למעלה מ-35 שנה. קשרי עבודה עם כרכום למעלה מ-30 שנה. אפשר לומר שעצם העובדה שהקשר מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן מעיד על המסירות, המקצועיות והיחס האנושי שמקבל . מאוד מאוד מרוצה.


לוי

טכנאי מחשוב ומכשור

נגב אקולוגיה

אני רוצה להודות לכם על השירות המסור שאנו מקבלים מכם, במיוחד מרונית וסרגיי. מענה מהיר וטיפול יעיל בבעיות שצצות לנו מעת לעת מטופלות במקצועיות. תודה רבה ונמשיך בשיתוף פעולה גם בעתיד


אושרי

איש מחשוב

סולבר

ברצוני להביע את הערכתי לשרות שאנו מקבלים מכרכום. חשוב לנו מאוד לדעת שאנחנו בידיים טובות ואמינות ואכן, אנחנו מרגישים כך ויכולים לסמוך על הצוות של החברה. בכל פניה, אנו מיד נענים בצורה מקצועית, מהירה ושרותית עד לפתרון המלא של הקריאה. אני בטוחה שנמשיך לעבוד כך עוד שנים רבות.


יפה

אשת מחשוב

לחצו לפתיחת קריאת שירות