מתמרים

התקשרו עכשיו: 097966110

מתמרים

מתמר שקילה, הוא רכיב הממיר כוח לאותות חשמליים. על-אף שקיימים סוגים שונים של מתמרי שקילה, הנפוצים ביניהם הם מתמרי שקילה, מבוססי "Strain Gage". ה Strain Gage מודבק על מבנה מתכת, בנקודות מסוימות בהם נוצר עיוות במבנה כשמופעל עליו לחץ, דבר הגורם לשינוי ברמת הזרם החשמלי. ברוב המקרים, מדביקים 4 Strain Gage לכל מתמר לקבלת תוצאות עקביות ומדויקות. במאזניים אלקטרוניים, הזרם העובר במתמרים, מתורגם ע"י ראש השקילה למשקל. המתמרים, מכילים בנוסף ל Strain Gageגם רכיבים אלקטרוניים המשמשים לפיצוי על שינויי טמפרטורה. רוב המתמרים, עשויים פלדה או פלדת אל-חלד (מלבד מתמרים מרכזיים), ניתן לקבלם ברמות אטימות שונות ואף ברמות הגנה מפני נפיצות.


מתמר מרכזי

מתמר מרכזי (Single Point Load Cells), המותקן במרכז משטח שקילה ושומר אחידות השקילה ע"פ כל שטח המשטח, מותנה ברדיוס שעבורו הוא תוכנן. במתמרים מרכזיים נהוג להשתמש במשטחים של עד 150X150 ס"מ ולעומסים של עד 2000 ק"ג. מתמרים אלו עשויים סגסוגת אלומיניום שעלות ייצורם נמוכה.

 

מתמרים


מתמר קורה כפולה (Double ended shear beam Loadcel)

מתמרים אלו משמשים לשקילה כבדה, מיכלים ומאזני גשר לשקילת רכב. המבנה שלהם מאפשר תמיכת בסיס בשתי נקודות. בין שתי נקודות התמיכה, בחלקה העליון של הקורה, נמצאת נקודת ההעמסה. מתמר זה מתחבר למשטח השקילה / רגל המיכל ע"י התקן בצורת "נדנדה" או בדגמים המתקדמים יותר ע"י כדור פלדה. שתי הטכניקות, מאפשרות חופש של משטח השקילה וע"י זה מאפשרים סיכום כוחות נכון ע"ג המתמר.
מתמרי קורה


מתמר תליה (Tension Loadcel)

משמש לשקילה בתליה, בד"כ צורתו צורת האות "S", ובשני קצותיו התקני חיבור לווי תליה.

מתמרי תליה


מתמר לחיצה (Compression Loadcel)

בעל צורת כפתור, משמש במכונות ובמקומות בהם המקום מצומצם.

מתמרי לחיצה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולענות לכם על כל שאלה

אשמח לקבל עדכונים והצעות מיוחדות