מאזניים אלקטרוניים

התקשרו עכשיו: 097966110

מאזניים אלקטרוניים - משקלים אלקטרוניים

בכל עסק ובכל מוצר יש צורך בשקילה ויש את המכשיר הייחודי המתאים לו לצורך כך, במעבדה, במסעדה או בפתח של מפעל השוקל משאיות יוצאות ונכנסות. המשקל אלקטרוני מייעל את תהליכי הייצור וחוסך זמן יקר.  אנו מספקים מוצרי שקילה ופתרונות שקילה אלקטרונית לכל ענפי  התעשייה והחקלאות, ועושים זאת ללא תחרות. בעמוד שלפניכם הבאנו סקירה קצרה על מוצרי שקילה שונים בהם עושים שימוש כיום בתעשייה ובחקלאות כדי שתוכלו לבחור מביניהם את מוצרי השקילה המתאימים לכם ביותר לצורך האישי שלכם. כל המשקלים הינם בעלי תקנים בינלאומיים OIML R76 .

משקלים אלקטרוניים

ישנם מספר סוגי משקלים אלקטרוניים שיכולים לספק לכם את השירות הדרוש לכם, בין אם זה באופן מסחרי או פרטי ובין אם זה באופן תעשייתי. אנו מספקים משטחי שקילה קטנים, ברמות דיוק שונות, לפי הצורך . המשטחים עצמם מכוסי נירוסטה, ומאפשרים שליפה מהירה של מגש הנירוסטה לצורך ניקוי או החלפה. משקלים אלקטרוניים מאפשרים מדידה מדויקת ללא צורך במשקולות או מוצרים משלימים אחרים, ולכן משקלים תעשייתיים יכולים להתאים למגוון רחב יותר של צרכים בהפעלה פשוטה ונוחה ביותר.

מאזניים אלקטרוניים

שקילה אלקטרונית באמצעות מאזניים אלקטרוניים מיועדת בדרך כלל לצרכים ספציפיים. השם מאזניים לקוח מימים עברו בהם השקילה היתה נעשית בצורה מכנית באמצעות משקולות המעידות על משקל החפץ הנמדד. כיום, מאזניים אלקטרוניים מאפשרים מדידה מדויקת ויעילה של חפצים רבים ברמות דיוק גבוהות במיוחד, ללא צורך בהחלפה של המשקולות ובהעמדה קבועה של המאזניים.

כשאתה בוחר משטח שקילה מכל סוג וכל דגם , אתה חייב לדעת שיש לך על מי לסמוך במידה ותזדקק לשרות / תמיכה. כדאי לקנות את משטחי השקילה רק מחברה  שתהייה אתך גם לאחר מכירת המשטח,  חברה עם צוות גדול של טכנאים הפרוסים ברחבי הארץ שיוכל לתת שרות לכל משקל ובכל עת.

לכם יש את הצורך, ולנו יש את הפתרון! צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות מספר הטלפון 09-7966110 ודברו עם נציגי השקילה המקצועיים שלנו. אנו מסוגלים להתאים לכל צורך את הפתרון המושלם ולהתייחס לכל בקשה בכובד המשקל המתאים לה.

  • c1
  • לקוחות 2
  • c3

השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולענות לכם על כל שאלה

אשמח לקבל עדכונים והצעות מיוחדות