לקוחות ממליצים

התקשרו עכשיו: 097966110

בתי זיקוקבתי זיקוק אשדוד

"אני טכנאי מחשוב ומכשור בבתי זיקוק למעלה מ-35 שנה. קשרי עבודה עם כרכום למעלה מ-30 שנה. אפשר לומר שעצם העובדה שהקשר מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן מעיד על המסירות, המקצועיות והיחס האנושי שמקבל . מאוד מאוד מרוצה."
לוי, טכנאי מחשוב ומכשור.

 

סולברסולבר

"ברצוני להביע את הערכתי לשרות שאנו מקבלים מחברתכם. מערכת הכרכומית בחברתו הינה מערכת קריטית, בשני המפעלים, ויפה: כל עצירה שלה משמעותה עצירת מכירות מוחלטת. לאור זאת, חשוב לנו מאוד לדעת שאנחנו בידיים טובות ואמינות ואכן, אנחנו מרגישים כך ויכולים לסמוך על הצוות שלך.המערכת הינה אמינה ומאפשרת עבודה רציפה. בנוסף, בכל פניה, אנו מיד נענים בצורה מקצועית מהירה ושרותית עד לפתרון המלא של הקריאה.
אני בטוחה שנמשיך לעבוד כך עוד שנים רבות."
יפה, אשת מחשוב.

 

סיתהל-אתר חגלתהל

"אני עובד עם חברת כרכום למעלה מ- 12 שנה בתחום המאזניים וכשנה עם תוכנת השקילה.ברצוני לציין את השירות המסור, המהיר והמקצועי לו זכיתי במהלך תקופת ההתקשרות. חברת כרכום, נענתה בחיוב לכל בקשה, שינוי ועדכון אשר נתבקשה לבצע במהלך השנים."
רועי פדרמן, מנהל סיתהל.
לקריאת מכתב ההמלצה, לחצו כאן.

 

מפעתמפעת

"אנו משתמשים בציוד ובתכנת השקילה של כרכום ב-2 אתרים שלנו מזה מספר שנים.
אנו מרוצים הן מהציוד  והן מהתוכנה וממליצים עליהם.
ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה שאנו מקבלים ממחלקת השרות של התכנה בראשות הגברת רונית שוקר , הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות  גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות."
אפרי ברהום, מנהל כספים.
לקריאת מכתב ההמלצה, לחצו כאן.

 

נגב אקולוגיהנגב

"אני רוצה להודות לכם על השירות המסור שאנו מקבלים מכם, במיוחד מרונית וסרגיי. מענה מהיר וטיפול יעיל בבעיות שצצות לנו מעת לעת מטופלות במקצועיות. תודה רבה ונמשיך בשיתוף פעולה גם בעתיד"
אושרי, איש מחשוב.

 

 

מספנות ישראלנמל מספנות ישראל

"עמדת משקל הינה אחת התחנות המרכזיות בהפעלת נמל , האחראית על מסירה תקינה של מטענים ללקוחות.  מאז תחילת פעילותו של נמל מספנות ישראל החברה נהנית מציוד ושירותים של חברת כרכום.לי, כאחראית על תחום הפיתוח, יצא להרים מספר פרויקטים יחד עם צוות פיתוח תוכנה של חברת כרכום – רונית, סרגיי ומיכאל. זכיתי לשיתוף פעולה מדהים, השירות ניתן על הצד הטוב ביותר עם דגש על אחריות, מענה לכל דרישות הנמל, זמינות, מקצועיות ואמינות. למדתי שתחושת הפרטנר מצד הספק מאפשרת להגיע לתוצאות מצוינות. כנמל צעיר ומתפתח לא פעם נאלצנו למצוא פתרונות מיידים ולטפל בבעיות שצצו מכיוונים שלא ציפינו. צוות כרכום עברו בהצלה רבה את מבחני האתגר והלחץ שהועמדו בפניהם.באופן אישי אני נהנית מאוד מאינטראקציה עם כל חברי הצוות, נעים לקבל שירות כשנותנים אותו באהבה.
תודה לכולכם על התמיכה לאורך כל הדרך, חשיבה משותפת ואכפתיות."
אנה וליקוטני, מנהלת פיתוח תשתיות טכנולוגיות.
לקריאת מכתב ההמלצה, לחצו כאן.

השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולענות לכם על כל שאלה

אשמח לקבל עדכונים והצעות מיוחדות